VSTUPENKA ČAJOMÍR&SHISHA FEST 2022 VÍKEND

Kód: CSF2023
Neohodnoceno
400 Kč
DOSTUPNÝ

Zvýhodněný předprodej pro jednu osobu na celý víkend 20.-21. srpna 2022 Čajomír&Shisha Fest.

Detailní informace

Detailní popis produktu

ČAJOMÍR&SHISHA FEST 2022 

Čajomír fest se rozrůstá o část určenou milovníkům vodních dýmek pod názvem Shisha Fest.

Výstaviště Praha se promění v největší čajovnu pod širým nebem. Letošní Čajomír fest se uskuteční ve dnech 20.8. - 21.8.2022 v parkové části Výstaviště Praha v Holešovicích za Křižíkovými pavilony. 

14. ročník ČAJOMIR FEST přivítá profesionály a laiky nejen z Čech, ale i Německa, Rakouska, Polska, Slovenska a z dalších částí Evropy, ale například i z Kanady. Návštěvníka čeká velká degustace ve festivalových čajovnách. Akce je určena pro celou rodinu. Součástí programu jsou hudební a taneční vystoupení, workshopy a bohatá tržnice, která nabídne prezentace českých dovozců a prodejců čaje či výrobků českých keramiků se specializací na čajové nádobí. Hlad zaženete v gastro části, kde se bude vařit dobroty z různých koutů světa.

1. ročník SHISHA FEST má za cíl sdružovat profesionály a nadšence ve světě vodních dýmek na mezinárodní úrovni. Svět vodních dýmek zlehka ustoupil z čajoven do klubového prostředí shisha lounge, kterých vyrostly desítky za posledních pár let. V Čechách najdeme několik renomovaných výrobců luxusních vodních dýmek a příslušenství působící na zahraničních trzích. Určitě je co ukázat a ochutnat. 

„Novinkou letošního ročníku bude část určená milovníkům vodních dýmek, které jsou neodmyslitelně spojeny s českými čajovnami. Prezentace výrobců vodních dýmek, tabáků a příslušenství obsadí část nazvanou Shisha Fest, upřesňuje Jaromír Horák, ředitel Spolku Čajomír.

 Král Čajmanů

Jako každý rok bude zvolen král Čajmanů. Každý návštěvník dostává ke své vstupence keramický žeton – 1 Čajk, který můžete věnovat festivalové čajovně, jehož prezentaci chce odměnit a pomoci k získání titulu. Soutěžit můžete v rozeznávání chutí čajů ve slepé degustaci – Imperium Of Tea, hra kde vítězí smysly.

Sledujte naše sociální sítě: 

Web: www.cajomir.cz

FB: www.facebook.com/cajomir

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení