DĚTSKÁ VSTUPENKA - ČAJOMÍR FEST 2022

Kód: CSF2022D
Novinka
Neohodnoceno
100 Kč
DOSTUPNÝ

Určeno pro ty nejmenší čajomilce do 15 let na jeden den. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

VYZVEDNUTÍ VSTUPENKY:

Po zaplacení zálohové faktury nebo on-line platby vám přijde faktura, která slouží jako doklad o zaplacení. V den festivalu si na hlavní pokladně vyzvednete degustační pásky na základě tohoto dokladu. Jinou vstupenku neposíláme.

VOUČR. Chcete vstupenku jako dárek? Napište nám a obratem vám zašleme elektronický voučr, který si dle libosti vytisknete.

Čajomír fest se rozrůstá o část určenou milovníkům vodních dýmek pod názvem Shisha Fest.  

Výstaviště Praha se promění v největší čajovnu pod širým nebem. Letošní Čajomír fest se uskuteční ve dnech 20.8. - 21.8.2022 v parkové části Výstaviště Praha v Holešovicích za Křižíkovými pavilony.  

14. ročník ČAJOMIR FEST přivítá profesionály a laiky nejen z Čech, ale i Německa, Rakouska, Polska, Slovenska a z dalších částí Evropy, ale například i z Kanady. Návštěvníka čeká velká degustace ve festivalových čajovnách. Akce je určena pro celou rodinu. Součástí programu jsou hudební a taneční vystoupení, workshopy a bohatá tržnice, která nabídne prezentace českých dovozců a prodejců čaje či výrobků českých keramiků se specializací na čajové nádobí. Hlad zaženete v gastro části, kde se bude vařit dobroty z různých koutů světa.

1. ročník SHISHA FEST má za cíl sdružovat profesionály a nadšence ve světě vodních dýmek na mezinárodní úrovni. Svět vodních dýmek zlehka ustoupil z čajoven do klubového prostředí shisha lounge, kterých vyrostlo na desítky za posledních pár let. V Čechách najdeme několik renomovaných výrobců luxusních vodních dýmek a příslušenství působící na zahraničních trzích. Je co ukázat a ochutnat.  

„Novinkou letošního ročníku bude část určená milovníkům vodních dýmek, které jsou neodmyslitelně spojeny s českými čajovnami. Prezentace výrobců vodních dýmek, tabáků a příslušenství obsadí část nazvanou Shisha Fest, upřesňuje Jaromír Horák, ředitel Spolku Čajomír.

 Král Čajmanů a Král Sommeliérů

Jako každý rok bude zvolen král Čajmanů. Každý návštěvník dostává ke své vstupence keramický žeton – 1 Čajk, který můžete věnovat festivalové čajovně, jehož prezentaci chce odměnit a pomoci k získání titulu. Soutěžit můžete v rozeznávání chutí čajů ve slepé degustaci – Imperium Of Tea, hra kde vítězí smysly. 

POŘADATEL: Spolek Čajomír.

Více na www.cajomir.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení