5. ČERVNA 2019 KOREJSKÝ ČAJOVÝ RITUÁL ANEB TANEC ČAJE A ETIKETY

Kód: 249
Neohodnoceno
790 Kč
DOSTUPNÝ

Máte rádi čajové rituály, ale nikdy jste nevěděli přesně jak na to? Chcete se naučit jednoduchý, ale praktický styl přípravy čaje? Otevíráme první ročník tradičního korejského čajového obřadu. Dozvíte se základy etikety, jak správně přistupovat k čajovému obřadu. Naučíte se krok na krokem tradiční korejský čajový obřad s práškovým čajem Matcha. Navazujeme na praktickou výuku významné korejské čajové mistryně Sunwoo Park, kterou jsme hostili v Čajové škole na Kampě v roce 2010 a 2018.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kurz můžete vyzkoušet jednorázově. Při absolvování čtyř kurzů je seminář zakončen zkouškou. Úspěšní studenti dostávají certifikát Korean Tea Ceremonie – Junior. Studium je také přípravou pro odvážné na mezinárodní soutěž Tea Master Cup – tea preparation.

Součástí kurzovného je FOTO-EBOOK korejského čajového obřadu, pro lepší domácí přípravu.

Při zakoupení celého semináře /4+1/ dostáváte originální KOREJSKOU MISKU a dřevěnou ručně malovanou podložku od mistryně Sunwoo Park, na jejíž výuku navazujeme. Každou hodinu máte možnost vypilovat svůj styl přípravy, dozvíte se více o etiketě přípravy čaje až po závěrečné zkoušky na Čajomír festu 2019.

Lektor:  Jaromír Horák, člen World Tea Union od 2008, zakladatel a ředitel aktivit Spolku Čajomír od 2009, vítěz Tea Master Cup ČR 2016 – tea preparation. Tvůrce čajových energy drinků Samurai Shot.

Délka kurzu: 120 minut /18-20hod./

Místo konání: podkroví Divadlo Kampa, Nosticova 2a, Praha - Malá Strana

Cena jednotlivého kurzu: 790 Kč

Cena celého semináře 4+1: 3160 Kč / původní cena 3950 Kč