1. KVĚTNA 2019- ČAJOVÝ SOMMELIER ANEB JAK POZNAT DOBRÝ ČAJ

Kód: 243
Neohodnoceno
490 Kč
DOSTUPNÝ

V této lekci se zaměříme na chutě oblastí Afrika, Austrálie + byliny. Máte rádi čaj, ale přesně nevíte, co svět čaje vám může nabídnout? Kurz je určen pro milovníky čaje, kteří si rádi vypilují své chuťové pohárky. Naučíte se rozpoznávat chutě základních druhů. Dozvíte se nutné minimum pro kvalitní vhled do světa čaje. Budeme se věnovat detailně hlavním pěstitelským oblastem. Cílem je, aby každý absolvent kurzu si uměl sebejistě vybrat a nakoupit z nepřeberného množství nabídek svůj oblíbený čaj. Součástí výuky je degustační hra od Čajomíra - Imperium Of Tea.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jednotlivé kurzy jsou zaměřené na hlavní dodavatelské oblasti, jejich specifika, vůně a chutě. Můžete se zaměřit jen na tu oblast, která vás zajímá, nebo kurzem postupně projít celý čajový svět.
- 3. října 2018 - Čína a Taiwan
- 5. prosince 2018 - Indie a Nepál
- 6. března 2019 - Japonsko a Korea
- 1. května 2019 - Afrika, Austrálie a byliny

Kurz můžete vyzkoušet jednorázově. Při absolvování pěti kurzů je seminář zakončen zkouškou. Úspěšní studenti dostávají certifikát Tea Sommelier. Studium je také přípravou pro odvážné na mezinárodní soutěž Tea Master Cup – tea tasting.

Lektor:  Jaromír Horák, člen World Tea Union od 2008, zakladatel a ředitel aktivit Spolku Čajomír od 2009, vítěz Tea Master Cup ČR 2016 – tea preparation

Délka kurzu: 120 minut /18-20hod./

Cena: 389 Kč