JEDNODENNÍ DEGUSTAČNÍ PÁSKA DĚTSKÁ

Kód: CF004
Tip
Neohodnoceno
50 Kč
Skladem

Určeno pro rodiče dětí, které rádi budou ochutnávat a zapojí se do programu Čajomír festu 2019

Detailní informace

Detailní popis produktu

VYZVEDNUTÍ DEGUSTAČNÍ PÁSKY:

Po zaplacení zálohové faktury nebo on-line platby vám přijde faktura, která slouží jako doklad o zaplacení. V den festivalu si na hlavní pokladně vyzvednete degustační pásky na základě tohoto dokladu. Jinou vstupenku neposíláme.

PROGRAM:

V sobotu 24.srpna a neděli 25. srpna 2019 se uskuteční 11. ročník ČAJOMÍR FEST – mezinárodní festival čajového umění z celého světa. S prvními slunečními paprsky se návštěvníci budou seznamovat s pestrou nabídkou čajové kultury ze všech koutů světa. Na největším festivale tohoto zaměření v Evropě se představí tuzemští a zahraniční profesionálové i nadšenci v přípravě nealkoholických nápojů z čajů a bylin.

Součástí programu je také festivalová tržnice kde najdete prezentace dovozců čaje, výrobců kvalitní čajové keramiky nebo zdravého jídla. Festival má příjemnou rodinnou atmosféru. Budete si hrát, soutěžit, odpočívat, ochutnávat, ale hlavně pít čaj s přáteli.

VELKÁ DEGUSTACE ČAJŮ A BYLIN. Hlavním programem festivalu je velká čajová degustace. V parku Starého purkrabství, vedle hlavní vyšehradské katedrály, vyrostou desítky čajoven, které budou prezentovat čajovou kulturu z Japonska, Číny, Indie, Afriky, Ruska, Vietnamu a samozřejmě Evropy. Hosté festivalu budou hlasovat pomocí keramického žetonu o nejoblíbenějšího čajového mistra.

AKČNÍ VSTUPNÉ. Degustační pásky se budou prodávat i na místě za 250 Kč na den. Páska opravňuje držitele k ochutnávkám na vyznačených degustačních místech, k účasti v celodenních workshopových dílnách nebo k využití slev ve festivalové restauraci.

IMPERIUM OF TEA. Na letošním Čajomír festu se představí další novinka z  dílny Jaromíra Čajomíra Horáka, ředitele festivalu. „Pro hosty festivalu jsme připravili pět degustačních hracích zón, kde si mohou vyzkoušet novou deskovou hru IMPERIUM OF TEA 1610. V srpnu bude probíhat sbírka na podporu nastartování celého projektu. Více informací najdete na stránkách www.imperiumoftea.cz.  

NA PODROBNÉM PROGRAMU INTENZIVNĚ PRACUJEME.

Akci pořádá Spolek Čajomír. Více na www.cajomir.cz